"Tomu, kto čisté srdce nosí, k radosti veľa netreba. Ten ľahko vzlietne z rannej rosy na chromých krídlach do neba ..."

Milan Rúfus
×

Poznámka

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Výlet do DINO PARKU 2018

.

Školský rok sa skončil a konečne sme sa dočkali „veľkých" prázdnin. Nastalo obdobie výletov, slnenia, kúpania a prežívania nových dobrodružstiev. Jedným z výletov, na ktorý sme sa všetci špeciálne tešili, bola cesta do DinoParku v Košiciach.

Po raňajkách sme nastúpili do zázračného autobusu, ktorý nás prepravil až do obdobia druhohôr. Ocitli sme sa v kráľovstve, v ktorom vládli argentinosauri, tyrannosauri, allosauri, stegosauri a mnohé iné prehistorické príšerky. Všetci sme sa pri nich cítili naozaj veľmi maličkí. Niekedy sme sa možno trošku aj báli, no za objavovanie dávnej histórie našej planéty to naozaj stálo. Skvelé bolo aj 3D kino. Neskôr sme sa v čase preniesli späť do súčasnosti a prezreli sme si aj dnešné tvory, ktoré sú obyvateľmi zoologickej záhrady. Najviac sa nám páčili surikaty, medvede a aj trošku lenivé opice. Výlet sme si dokonale užili... Prajeme Vám príjemné leto :o)

{gallery}foto/dinopark2018{/gallery}    

Akcie a podujatia

Akcie a podujatia

Galéria tvorivej činnosti

Galéria tvorivej činnosti

Kde nás nájdete