"Tomu, kto čisté srdce nosí, k radosti veľa netreba. Ten ľahko vzlietne z rannej rosy na chromých krídlach do neba ..."

Milan Rúfus
×

Poznámka

Simple Image Gallery Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Deň PSK 2018 u nás...

.

23. októbra 2018 si mohli záujemcovia o dianie a život v našom zariadení sociálnych služieb v rámci Dňa PSK a organizácií v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti prezrieť všetky priestory, vypočuť hudobný program našich talentovaných dievčat, pochváliť výstavku prác ergoterapeutických dielní a oboznámiť sa s odbornými či obslužnými úkonmi pracovníkov priamo v praxi.

Našou partnerskou organizáciou bola Súkromná pedagogická a sociálna akadémia Humenné, ktorej študentky si pod taktovkou Mgr. Veroniky Žinčákovej pripravili pre našich klientov tvorivú dielňu. Spoločná práca – Strom s odtlačkami rúk zhmotnili aj do daru v podobe skutočného stromčeka – javora červeného. A prečo práve javor ? Jeho drevo vyžaruje príjemné teplo. Má výborné vlastnosti a jeho listy pripomínajú roztiahnutú ľudskú dlaň. Kontakt s týmto stromom vraj vracia životnú silu a zbavuje zatrpknutosti. Javor bol vysadený na dvore nášho zariadenia a roky bude pripomínať tento pamätný deň...

{gallery}foto/denpskvcss2018{/gallery}    

Akcie a podujatia

Akcie a podujatia

Galéria tvorivej činnosti

Galéria tvorivej činnosti

Kde nás nájdete